Czego możesz spodziewać się w Gabinecie Grzegorza?

Pracuję w nurcie TSR (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), czyli krótkoterminowej terapeutycznej formie wsparcia psychicznego. Oznacza to, że pracujemy tylko tak długo, jak Ty sam/a uznasz, że jest to dla Ciebie użyteczne.

Nasza praca skupiona będzie na Twojej sile i mądrości wewnętrznej (wiem, teraz jeszcze nie czujesz, że coś takiego masz…). W ten sposób nie tylko uzyskasz cenny wgląd w siebie, ale przede wszystkim zbudujesz taką ścieżkę życia, która poprowadzi Cię do czegoś lepszego niesz masz teraz, do tego, co będzie Tobie lepiej służyć.

TSR = Twoja Siła i (Twoje) Rozwiązania!

Z jakiego powodu warto żebyś skorzystała/skorzystał ze spotkań ze mną?

  1. Gdy skupisz się na swoich mocnych stronach uzyskasz dużo lepszy zwrot ze swojej inwestycji emocjonalnej, czasowej i finansowej, bo dużo szybciej uzyskasz efekty, o które Ci chodzi.
  2. Jako terapeuta skoncentrowany na (Twoich) rozwiązaniach będę razem z Tobą intensywnie pracował nad zidentyfikowaniem tego, co już u Ciebie dobrze działa i co w Tobie mocne. A wtedy Ty wykorzystasz je w obszarach, w których chcesz zmiany.
  3. Chociaż Twój „wewnętrzny krytyk” widzi same problemy i przeszkody, ja pomogę Tobie zobaczyć Twoje życie w bardziej zrównoważonej perspektywie. To nam pomoże zbudować i wykorzystać odpowiedni system do rozwiązywania Twoich problemów.
  4. Jako Twój terapeuta będę wierzę, że nie jesteś ani zepsuta/y, ani gorsza/y. Jesteś wystarczająco dobra/y, silna/y, jesteś OK! To zauważają moi Klienci już po pierwszej sesji.
  5. Zamiast rozwodzić się nad negatywnymi myślami, lękami i obawami o przyszłość, smutkiem, żalem, poczuciem beznadziejności (itp.) przyjrzymy się tym chwilom, kiedy te myśli i odczucia NIE są obecne. Wspólnie będziemy budować rozwiązanie jego problemu właśnie na tych chwilach. Na chwilach TWOJEJ MOCY